Obsah
Seznam zapojených škol
Základní škola a Střední škola Bohemia s.r.o.
Základní škola a Mateřská škola při Hamzově odborné léčebně pro děti a dospělé Luže, Košumberk 37
Dětský domov se školou, středisko výchovné péče a základní škola, Chrudim, Čáslavská 624
Základní škola a Mateřská škola Horní Bradlo, okres Chrudim
Základní škola, Chrudim, Školní náměstí 6
Základní škola a mateřská škola Perálec 71, okres Chrudim
Základní škola a mateřská škola Žďárec u Skutče, okres Chrudim
Základní škola a Mateřská škola Rabštejnská Lhota, okres Chrudim
Základní škola a Mateřská škola Tuněchody, okres Chrudim
Základní škola, Chrudim, Dr. Peška 768
Základní škola Heřmanův Městec, okres Chrudim
Základní škola, Hrochův Týnec, okres Chrudim
Základní škola, Chrudim, U Stadionu 756
Základní škola, Prachovice, okres Chrudim
Základní škola Ronov nad Doubravou, okres Chrudim
Základní škola, Skuteč, Komenského 150, okres Chrudim
Základní škola, Skuteč, Smetanova 304, okres Chrudim
Základní škola Slatiňany, okres Chrudim
Základní škola a mateřská škola, Orel, okres Chrudim
Základní škola, Třemošnice, okres Chrudim
Základní škola, Chrudim, Dr. Malíka 958
Základní škola, Seč, okres Chrudim
Základní škola praktická a základní škola speciální Heřmanův Městec
Základní škola, Luže, okres Chrudim
Základní škola, Chrast, okres Chrudim
Základní škola, Nasavrky, okres Chrudim
Základní škola a mateřská škola Prosetín
Základní škola T. G. Masaryka a mateřská škola, Chroustovice, okres Chrudim
Základní škola a mateřská škola Morašice okres Chrudim
Základní škola, Bojanov, okres Chrudim
Základní škola a mateřská škola Stolany
Základní škola a mateřská škola Rosice, okres Chrudim
Základní škola a mateřská škola Proseč
Základní škola, Zaječice, okres Chrudim
Základní škola Vejvanovice, okres Chrudim
Základní škola a mateřská škola Lukavice, okres Chrudim
Speciální základní škola Skuteč
Speciální základní škola Chrudim
Mateřská škola a Základní škola Na rovině v Chrudimi
Mateřská škola, Bylany, okres Chrudim
Mateřská škola, Chrudim 2, Na Valech 693
Mateřská škola, Chrudim 2, Dr. Jana Malíka 765
Mateřská škola, Chrudim 3, Sv. Čecha 345
Mateřská škola, Heřmanův Městec, Jonášova 726
Mateřská škola Načešice, okres Chrudim
Mateřská škola, Hrochův Týnec, okres Chrudim
Mateřská škola, Licibořice, okres Chrudim
Mateřská škola, Luže, okres Chrudim
MATEŘSKÁ ŠKOLA PŘEDHRADÍ, okres Chrudim
Mateřská škola Ronov nad Doubravou, okres Chrudim
Mateřská škola, Seč, okres Chrudim
Mateřská škola Slatiňany, okres Chrudim
Mateřská škola Řestoky, okres Chrudim
Mateřská škola Úhřetice okres Chrudim
Mateřská škola, Bítovany, okres Chrudim
Mateřská škola Mladoňovice, okres Chrudim
Mateřská škola, Bojanov, okres Chrudim
Mateřská škola, Chrudim 3, Víta Nejedlého 769
Mateřská škola, Prachovice, Školní č.116, okres Chrudim
Mateřská škola, Chrudim 3, U Stadionu 755
Mateřská škola, Heřmanův Městec, Jiráskova 842
Mateřská škola, Skuteč, Osady Ležáků 767, okres Chrudim
Mateřská škola, Chrudim 4, Strojařů 846
Mateřská škola Běstvina, okres Chrudim
Mateřská škola, Nasavrky, okres Chrudim
Mateřská škola, Třemošnice, okres Chrudim
Mateřská škola, Skuteč, Poršova ulice 240, okres Chrudim
Mateřská škola, Chrast, okres Chrudim
Mateřská škola Děvčátka Momo
Mateřská škola Kočička Kočí, okres Chrudim
Mateřská škola U Sovičky Chrudim s.r.o.